Zaplanuj BEZPŁATNĄ ocenę Mini Dental Implant

Niezależnie od tego, czy brakuje zębów, czy masz luźne protezy,
mamy implant, który spełni Twoje potrzeby & budżet

Odzyskaj
Zęby

Wymień
Brakujące zęby

Secure Loose
Górne protezy

Secure Loose
Dolne protezy

Mini Dentystyczny Implanty

Mini implanty dentystyczne mają różne kształty i rozmiary. Dr Raj Puri oferuje różnorodność, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i pasuje do Twojego budżetu.

More

Protezy

Zarówno tradycyjne implanty dentystyczne, jak i mini implanty dentystyczne pozwolą Ci
wyrzucić protezy i odzyskać zęby.

Jeszcze

Witamy Raj Puri, DDS

Czy jesteś mieszkańcem Bartlett, Illinois w potrzebie dentystycznych pracy z powodu brakujących zębów lub luźne protezy? Jeśli tak, to nie patrzeć dalej niż urzędu dr Raj Puri w Bartlett. Dr Puri, specjalizuje się w mini implantów stomatologicznych. Każdego dnia ktoś wchodzi do naszego biura narzekają brakujące zęby, patrząc na nas, aby naprawić swój uśmiech. Dr Puri specjalizuje się w mini implanty, bo myśli, każdy powinien mieć najlepszy uśmiech to tylko możliwe. On zachował się na najnowszych osiągnięć w sztuce mini implantów stomatologicznych i stara się uczynić ludzi w Bartlett, IL uśmiech dumą raz.

Technologia Dental długą drogę w ciągu ostatniego stulecia; wydaje się, że coś nowego przychodzi co roku. Zaliczki te są tym, co czyni mini implanty możliwe. Jeśli masz złamane zęby, próchnicy zębów, albo brakuje kilku zębów, dr Puri jest tutaj, aby pomóc.

Czy można się jeden ząb zrobić, lub kilka na raz, każda mini implant ma taką samą procedurę. Pierwsze egzaminy lekarza; rentgenowskie i inne pomiary. Gdy zęby są gotowe do włożenia do ust, lekarz po raz pierwszy wprowadza małą tytanowy pręt w kości szczękowej. Pręt zakotwicza protezę do szczęki.Najlepiej o mini implantów stomatologicznych jest proces nie trwa długo, a implanty będą trwać przez całe życie.

Mini implanty stomatologiczne są coraz większą popularność w obszarze Bartlett, IL, a Raj Puri, DDS jest główną częścią tego trendu wzrostowego. Pacjenci w Bartlett powiedział, potrzebna jest tego rodzaju procedury stomatologicznej i chciał. Istnieje wiele powodów ludzie wybierają mini implantów stomatologicznych, każdy powód ma rozwiązanie. Czy trzeba się do lekarza w celu ustabilizowania bieżące protezy, lub zastąpić brakujący ząb (lub zębów), można na nas polegać.

Bridgework i protezy może być ból; Implanty wyglądają nie tylko naturalne, są one tak wygodne, jak swoich własnych zębów. Pacjenci z protezami będą szczęśliwi, że mogą korzystać z dr Puri mini implantów stomatologicznych w celu stabilizacji ich protezy, upewniając się, że skończy się bardziej komfortowe, naturalne dopasowanie, które ostatecznie pozostaje w miejscu.

Czy twoje zęby uszkodzony lub brakuje ze względu na próchnicę? Higiena jamy ustnej Słabe spowoduje złamanych zębów, choroby dziąseł, ubytków i ewentualnej utraty zębów.Usta wypełnione luki z brakujących zębów nie jest w stanie jeść prawidłowo, nie może być ból szczęki, i inne kwestie związane z gryzienia i żucia. Raj Puri, DDS może rozwiązać te problemy i może cię zobaczyć, gdy jest to wygodne dla Ciebie.

U wszystkich pacjentów stomatologicznych opuści swoje stanowisko dr Puri z szerokim uśmiechem na twarzy. Mini implanty stomatologiczne oferują każdemu długoterminowego rozwiązania brakujących zębów.Zadowolony pacjent, z pięknym uśmiechem, jest wynikiem każdej procedurze. Jeśli jesteś gotowy, aby Twoje boczyć się w uśmiechu, zadzwoń dr Raj Puri w Bartlett, IL dziś. Będziesz zadowolony, że tak.